אודות

וילדר יחסי ציבור

אפיון המשרד

משרד וילדר יחסי ציבור (VPR) מציין בימים אלו 35 שנים להקמתו והינו בבעלות צבי וילדר. למעלה מ-3 עשורים שבמהלכם השקעתי דם, יזע ודמעות לביסוסו ולמיתוגו של המשרד, תוך מאבק יום-יומי בלתי מתפשר לשירות אישי, צמוד, מסור ומקצועי לכל לקוח ולקוח. ענף יחסי הציבור הוא ענף קשה ותובעני ,הדורש מעבר לכישורים וליכולת מקצועית , גם התמדה עיקשת מסביב לשעון , 24 שעות ביממה , 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה. 

במבט חיצוני, נתפס ענף יחסי הציבור כמקצוע זוהר המאופיין בקוקטיילים נוצצים, ארוחות, מסיבות השקות והתחככות בסלבריטיז. בפועל , עבודת יועץ התקשורת אינה שונה בהרבה מעבודתו של כורה פחם. יועץ התקשורת נאלץ לעמול קשות על כל חשיפה תקשורתית, על כל מילה ושורה בעיתונות הכתובה , על כל דקת שידור ברדיו ושנייה בטלוויזיה והופעה ברשתות החברתיות וקידום אורגני וממומן ברשת ועוד…

גם לאחר עשרות שנים של עשיה, אספקת שירותי יחסי ציבור ומיתוג ללמעלה מ-1,000 חברות ותאגידים עסקיים במשק ודירוגו של המשרד בין המשרדים הגדולים והמובילים בענף יחסי הציבור תוך שמירה על מיצובו של המשרד לאורך שנים, לא איבדתי את הניצוץ בעיניים , חדוות היצירה , הדחף להישגיות והיוזמות והרעיונות וכל פעם להמציא את הגלגל מחדש והאהבה הגדולה שלי למקצוע.

לשמחתי הרבה משרד וילדר יחסי ציבור שומר על יציבות ונהנה מגידול שנתי ( גם בתקופת משבר הקורונה) בפעילות השוטפת לאורך השנים.

נגן וידאו
יש לכם שאלה? נשמח לעזור לשירותכם